Přeskočit na obsah

Eventy

Základní kámen každé eventové produkční společnosti je skvělý tým. A my ho máme!

Vyberte si z našich služeb

Váš podnik a vaše obchodní cíle jsou naší prioritou. Bez ohledu na rozsah a povahu vašich projektů mají naši odborníci dovednosti a zkušenosti nezbytné k úspěšnému vyřešení vašich problémů.

Široký sortiment techniky

Pro velké, či netradičně zaměřené akce je zapotřebí mít z čeho vybírat. U nás si zaručeně vyberete. Sestavíme Vám balíček pronájmu techniky dle Vašich požadavků tak, aby nic nechybělo a zároveň nic nepřekáželo.

Zajištění lidských zdrojů

Se zapůjčenou technikou jsme schopni poslat zkušenou obsluhu. Náš provozní team zajistí doručení techniky na místo, naši technici vše nainstalují, a vy budete pozorovat, jak roste vaše nová scéna.

Maximální přizpůsobivost

Každá zakázka je jedinečná. V CSG jsme si toho vědomi, a proto se nemusíte mít obavy, že bychom v něčem viděli problém. Ke každému Vašemu požadavku hledáme řešení s maximálním nasazením.

Základní kámen každé eventové produkční společnosti je skvělý tým.

Computer System Group je tým specialistů na vše od audio vizuální techniky přes osvětlení, až po hybridní akce, či online přenosy. Zajišťujeme akce tak, abyste se o nic nemuseli starat. Vaši účastníci si tak mohou užít svou akci bez rozptylování. Vše, co by jste očekávali od produkční společnosti s dlouholetými zkušenostmi.

Ať už se jedná o velkou nebo malou akci, jednoduchou nebo složitou, osobní, virtuální nebo hybridní, postaráme se o váš event s tou největší péčí. Jako vybraný interní poskytovatel pro desítky míst, máme dobré jméno doma i v zahraničí. To znamená, že nabízíme konzistentní služby, kdekoli nás potřebujete, napříč městy, zeměmi nebo dokonce při souběžných akcích.

Nedílnou součástí CSG je oddělení pronájmu a správy AV techniky. Společnost jej vytvořila v roce 2007 v rámci rozšiřování již poskytovaných služeb. Zabývá se zajišťováním konferenčního servisu pro hotelovou a firemní klientelu, včetně kompletního technického i personálního servisu. Zajistíme vše od audia, videa i světel, přes telekonferenční a tlumočnickou techniku, až po tlumočníka, hostesky a profesionálního fotografa.

V rámci zajištění vašich akcí jsme pro vás schopni připravit:

Audio Technika

Audio vybavení podle nejvyšších standardů

Naši specialisté jsou nejen profesionálové, ale také mají široké zkušenosti, které nám umožňují řešit i ty nejtěžší úkoly a vyhovět požadavkům každého klienta.

VIDEO TECHNIKA

Kde každý okamžik získává vlastní příběh

Naši specialisté jsou nejen profesionálové, ale také mají široké zkušenosti, které nám umožňují řešit i ty nejtěžší úkoly a vyhovět požadavkům každého klienta.

KAMEROVÁ TECHNIKA A ONLINE PŘENOS

Váš klíč k ostrým snímkům a plynulým online přenosům

Naši specialisté jsou nejen profesionálové, ale také mají široké zkušenosti, které nám umožňují řešit i ty nejtěžší úkoly a vyhovět požadavkům každého klienta.

LED OBRAZOVKY

Vytvořte s námi nezapomenutelné digitální zážitky

CSG rozšířilo své portfolio inovativních zobrazovacích technologií o velkoplošné LED 98” displeje a LED stěny.

Pronájem LED stěn je jedna z oblastí v odvětví živé produkce, kde vás podpoříme. Přidat vaší akci rozměr nebylo nikdy jednodušší. Naše LED stěny se přizpůsobí požadavkům a lze je nakonfigurovat tak, aby plnily řadu různých funkcí v malých i velkých rozměrech.

MOŽNOSTI PRONÁJMU LED OBRAZOVKY

Světelná a pódiová technika

 • návrh a selekce světel, ideálních pro vaši konferenci
 • výběr a set-up světelné techniky pro společenské akce a galavečeře
 • profesionální techniku pro módní přehlídky a menší koncerty
 • stavbu pódiové techniky na kongresech, přehlídkách i koncertech
 • párty stany různých velikostí

Tlumočnická a hlasovací technika

 • konferenční mikrofony
 • tlumočnický servis od malých konferencí až po kongresy
 • technika pro vícejazyčná sympozia
 • různé hlasovací systémy

Kancelářská technika

 • PC a notebooky
 • různé druhy tiskáren a kopírovacích strojů
 • kompletní vytvoření Wi-Fi sítí
cs_CZ